MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13566366
nr 1356 6366
4 st, sengustaviansk stil, axknippedekor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:37:55
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)